Życzenia świąteczne

NA WIELKANOC ROKU PAŃSKIEGO 2020

Jak wiadomo cały świat ogarnęła epidemia groźnego korona wirusa. Jest to ogromne zagrożenie zdrowia i życia ludzkości. Podejmując walkę z tym zagrożeniem Władze Naszego Państwa wprowadziły różne zabezpieczenia i ograniczenia, aby temu zapobiegać. Dlatego również i w okresie Świąt nie będziemy mogli się spotykać. Będą to takie Święta od niepamiętnych dla naszego pokolenia czasów. W związku z tym Członkowie Klubu Seniora w Dąbrówce wraz z Zarządem pragną złożyć tą drogą wszystkim mieszkańcom naszej gminy serdeczne życzenia.

Życzymy

Spędzenia Świąt w pełnym zdrowiu i spokoju z Błogosławieństwem Bożym w gronie jak wiadomo najbliższej rodziny z nadzieją, że ten stan wkrótce minie i znowu będziemy mogli normalnie żyć.

Dąbrówka, kwiecień 2020 rok.